O nas

Witaj na oficjalnej stronie grupy Port Electronics.

Organizacja została założona przez grupę ambitnych osób, wspólnie realizujących już wcześniej liczne projekty. Grupa składa się z inżynierów, magistrów inżynierów oraz doktorów nauk technicznych, co pozwala na podejmowanie się realizacji najróżniejszych, często nietrywialnych i złożonych projektów. Przykładamy ogromna wagę do jakości świadczonych przez nas usług. Zawsze sugerujemy naszym klientom wsparcie techniczne w procesie projektowania nowych urządzeń. Często współpracujemy z Politechniką Łódzką- wiodącą uczelnią w Województwie Łódzkim oraz jedna z najlepszych w Polsce. Dzięki temu cały czas jesteśmy blisko najnowszych technologii oraz zaawansowanego sprzętu co dodatkowo potwierdza najwyższa jakość świadczonych przez nas usług.

Port Electronics został założone 01 października 2016r. Mając już duży bagaż doświadczeń z projektami zarówno naukowymi jak i komercyjnymi podjęliśmy chęć realizacji nowych zadań dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

 

portelectronics.pl to przede wszystkim witryna reklamująca nasza organizacje. Ponadto okresowo umieszczane są na niej informacje dotyczące naszych kolejnych realizacji oraz ciekawe wydarzenia z branży nowych technologii.

 

Port Electronics w liczbach

Zrealizowanych projektów
16
Lata doświadczenia
5
Godzin poświęconych na pracę
10000
Procent zaangażowania
200

Skontakuj się z nami i zbuduj swój produkt już dziś